Wartościowy zegarek drewniany w prezencie – zabawa dla klientów Giacomo Design

Prawdziwe szaleństwo zapanowało dziś na punkcie drewnianych zegarków. Korzystają z nich młodzi i starzy, mężczyźni i kobiety. Teraz każdy z nich może stać się posiadaczem stylowego zegarka z drewna, nie ponosząc żadnych kosztów pieniężnych. Wszystko to dzięki ofercie, jaką do swoich klientów skierowała firma Giacomo Design.

 

Komentarz wart zegarka

Producent zapowiedział podarowanie dowolnego, wybranego zegarka trzem klientom, którzy przekonają go w komentarzu na stronie internetowej, że im się to należy. Innymi słowy, aby zdobyć zegarek trzeba:

  • wybrać najbardziej pożądany model
  • napisać czemu firma powinna go wysłać właśnie do autora komentarza
  • mieć nadzieję, że komentarz zostanie uznany za 1 z 3 najlepszych

Jak przekonać do siebie producenta?

Nie sprecyzowano jasnych kryteriów oceny komentarzy, można jednak przypuszczać, że cenione będzie zaangażowanie. Dlatego na zwycięstwo nie mają co liczyć dwulinijkowe wpisy zawierające prośbę o przyznanie nagrody. Napisanie zwycięskiego komentarza z pewnością będzie wymagało większego wysiłku.

Może chcesz wygrać zegarek, aby podarować go jako prezent ukochanej osobie? Napisz o tym, pokaż, dlaczego jesteście wyjątkowi i czemu zegarek od Giacomo Design jest Ci tak bardzo potrzebny.

Czas na zegarki z drewna

Kiedyś zegarki drewniane były niezwykle rzadko spotykane i określane raczej jako dziwaczne. Dzisiaj są często symbolem stylu i niezwykle modnym trendem. Zegarki z drewna mają wiele zalet, do których należą bez dwóch zdań:

  • oryginalność
  • uniwersalność
  • przyjazność dla środowiska

Oryginalne zegarki drewniane od Giacomo Design

Zegarek z drewna jest niebanalny niezależnie od jego parametrów i przeznaczenia. Wszystko za sprawą wykorzystania do produkcji tak niestandardowego materiału. Bransolety drewniane różnią się ze względu na grubość, ciężkość, szerokość, a także kolor. Ponadto, nie sposób znaleźć dwa identyczne modele zegarków drewnianych, ze względu na zróżnicowanie naturalnej ornamentyki występującej na drewnie.

 

Zegarek na każdą okazję

Przeznaczenie poszczególnych zegarków z drewna nie jest zawsze takie samo. Niektóre modle doskonale sprawdzają się jako ozdoby do eleganckich kreacji, natomiast większość z nich to stylowe dodatki do codziennego ubioru.

 

Ekologiczne zegarki drewniane

Zegarki z drewna są niezwykle przyjazne dla środowiska, gdyż jest to materiał odnawialny. Ponadto, drzewa, z których pobiera się drewno na zegarki, producent sadzi specjalnie w tym celu. Po zakończeniu żywota przez któreś z drzew natychmiast w jego miejscu pojawia się nowa roślina.