Kredyty chwilówki – sposób na szybkie pieniądze?

Może nie uwierzysz, ale nigdy jeszcze pożyczanie pieniędzy nie było tak proste, a to za sprawą innowacyjnego produktu pożyczkowego jakim jest ekspresowa pożyczka udzielana przez instytucje pozabankowe. Dlaczego jest ona taka wyjątkowa? Przede wszystkim dlatego, że wymyka się wszelkim dotychczasowym wyobrażeniom na temat pożyczek.

Przyzwyczajeni do zapożyczania się w bankach z pożyczką kojarzymy długie i uciążliwe załatwianie dokumentacji, a następnie długie oczekiwanie na decyzję kredytową, bojąc się przy tym, że bank uzna, że nie posiadamy wystarczającej zdolności kredytowej. Przy szybkich pożyczkach nic takiego nas nie spotka. Będziemy mogli spokojnie udać się do najbliższej placówki instytucji kredytowej mając w kieszeni wyłącznie dowód osobisty. Tylko nasze dane osobowe zostaną zweryfikowane przez firmę pożyczkową, bowiem jedynymi warunkami uzyskania szybkiej pożyczki jest pełnoletniość i posiadanie polskiego obywatelstwa. Nie musimy więc okazywać zaświadczenia o zarobkach, czy innych pism urzędowych, aby w ogóle móc ubiegać się o pożyczkę, jak to jest w przypadku pożyczek bankowych. Usługa szybkich pożyczek wychodzi naprzeciw swoim klientom i maksymalnie ułatwia im uzyskanie pozytywnej decyzji pożyczkowej. W ten sposób zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników wśród konsumentów, dla których liczy się przede wszystkim szybkie i sprawne załatwienie formalności.

Tutaj formalności nie ma prawie w ogóle, więc nie ma też konieczności zamartwiania się nimi. Nie bez przesady też szybka pożyczka szczyci się swoim mianem. Cała procedura załatwiana jest tak szybko jak to tylko możliwe. Pieniądze możemy uzyskać już w przeciągu paru chwil od złożenia wniosku. Jest to możliwe również dzięki temu, że nasza historia kredytowa nie jest badana w Biurze Informacji Kredytowej. To stąd często na bilbordach albo w reklamach promujących szybkie pożyczki widzimy ich określenie jako pożyczki bez bik-u. Oznacza to tyle, że instytucje kredytowe nie sięgają do tego zbioru informacji o dłużnikach banków i skok-ów. Wystarczą im podstawowe dane o kliencie. W ten sposób rozszerza się krąg potencjalnych klientów instytucji pożyczkowych, które mogą równocześnie pochwalić się najszybszą z możliwych procedura pożyczkową. Jak nie trudno więc zauważyć, pożyczanie pieniędzy z instytucji pozabankowych jeszcze nigdy nie było takie proste i wygodne.

Bez bik-u, bez formalności, wyłącznie na dowód. Czegóż chcieć więcej? Gdy więc mamy jakąś palącą potrzebę, a nie mamy pieniędzy z łatwością uzyskamy pożyczkę w pozabankowej instytucji pożyczkowej. Nikt nawet nie będzie w niej pytał o cel zaciągania pożyczki. Może to być dosłownie wszystko mieszczące się oczywiście w granicach kilku tysięcy złotych, bowiem tyle zwykle można uzyskać w ramach szybkiej pożyczki. Ponadto szybką pożyczkę udziela się na krótko. Czasem kilkaset złotych można spłacić w zadeklarowanym terminie tygodnia albo kilkunastu dni. Okres spłaty może też wynosić kilka albo kilkanaście miesięcy. Jak widać szybka pożyczka powinna być dla każdego łatwa do zaciągnięcia i równie łatwa do spłaty.