Jak postrzegasz świat, ludzi i siebie?

Kiedy rozmawiamy o ludziach aroganckich, bardzo często przychodzą nam na myśl Ci, którzy osądzają innych i uważają, że mają do tego moralne prawo. Niestety wszystkim nam się to przytrafia – ale czy to jedyna forma arogancji? Sprawę zdaje się doskonale opisywać Lars von Tier w przytoczonym poniżej fragmencie filmu.

Świadomość siebie i własnych standardów jest bardzo ważnym elementem postrzegania świata. A by znaleźć złoty środek przede wszystkim należy zrozumieć, że są dwa typy odpowiedzialności. Pierwszy z nich to odpowiedzialność za to co zrobiliśmy, a drugi za to czego nie zrobiliśmy. Czy teraz już rozumiesz swoje błędy?

Wszystkim nam się wydaje, że potrafimy odróżniać dobro od zła i że potrafimy osądzić czy podejmowane przez nas decyzje są pożądane czy może jednak błędne. Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że jesteśmy aroganccy. Ale czy tak musi być? Nie – pamiętaj, że możesz zmienić swoje życie – musisz tylko tego chcieć.

Możliwości jest wiele i w każdej chwili możesz skorzystać z materiałów dostępnych na stronie, a także z pomocy naszych numerologów. To Ty decydujesz od swoim życiu i możesz samodzielnie podjąć decyzję.