Gdzie kupować tanie ubrania?

Ceny ubrań w sklepach sieciowych ciągle drożeją, choć nie idzie za tym wcale ich lepsza jakość. Wiele osób zauważa, że przestaje ich być stać nawet na kilka niezbędnych elementów garderoby w ciągu miesiąca. Na szczęście istnieją jeszcze miejsca, w których można kupić ciuchy niedrogo, a dodatkowo takie, które nie powielają schematu sieciówkowego. Dzięki temu będziemy mieli modne, niepowtarzalne ubrania za grosze. Gdzie więc kupować ubrania na każdą kieszeń?

  1. outlety
    Co prawda ubrania tam trafiające pochodzą z kolekcji sieciowych, jednakże jeżeli lubimy tego typu styl, to w outletach możemy kupić dobrej jakości ubrania lepszych producentów nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Należy jednak dokładnie sprawdzać, czy ciuch nie ma jakiejś, wady czy skazy albo czy nie jest porwany, ponieważ to się często zdarza w takich miejscach. W końcu trafiają tam ubrania, które nie sprzedały się w sklepie. Może to też oznaczać, że w outlecie znajdziemy tylko rzeczy, które nie przypadną nam do gustu jednakże przecież taki sklep to nie jedynie miejsce, gdzie można tanio dostać naprawdę ciekawe ubrania
  2. second hand
    Czyli odzież z drugiej ręki dziś to już nie rowkowane ubrania z zagranicy, które były modne kilka sezonów temu. Obecnie spora część kobie zdecydowani woli te sklepy od sieciówek. Przede wszystkim można tu znaleźć pojedyncze, w ogólne nie ziszczone egzemplarze z markowych sklepów a nawet od projektantów. Jeżeli ktoś ma szczęście i często zagląda nie tylko do dużych second handów ale także do tych małych i niepozornych, może nawet trafić na zupełnie nowe ubrania z metką, an przykład marynarki za kilka złotych, których wartość sięga nawet kilkuset złotych.
  3. Internet
    Dlaczego ubrania w internecie są droższe niż w sklepach stacjonarnych? Między innymi dlatego, że sprzedawcy nie ponoszą tak wysokich kosztów, związanych z utrzymywaniem pracowników czy magazynu. Mogą więc sprzedać nam stroje z niższą marżą. Oczywiście w w siei znajdują się także sklepy z używaną odzieżą, więc jest to połączenie dwóch tanich sposobów na kupowanie.