Czym jest numerologia?

Numerologia to znana od stuleci sztuka poznawania ukrytych znaczeń liczb i ich wpływu na nasze życie. Praktykowana od 10 tysięcy lat nauka pozwoli Ci lepiej poznać Twoje prawdziwe oblicze i dowiedzieć się czy czeka cię szczęście czy może pech, albo miłość Twojego życia lub wielki zawód. Cała wiedza dostępna w liczbach wymaga znalezienia odpowiednich wzorów, które pozwolą prawidłowo odczytać np. Twoją datę urodzenia.

 

Odczytywaniem danych zajmuje się numerolog, który zazwyczaj potrzebuje Twojego imienia, nazwiska oraz daty urodzenia. To właśnie tam zapisane są najważniejsze informacje o życiu i Twojej historii. Każda litera w nazwisku ma określoną wartość liczbową, a w połączeniu z datą urodzenia w różnych kombinacjach może dać kluczowe numery.

 

Kolejnym krokiem analizy jest interpretacja otrzymanych liczb – na tym etapie numerolog pomoże Ci określić Twoje mocne i słabe strony, a także dokładnie zbadać i opisać Twój charakter. Dzięki prawidłowej interpretacji możesz znacząco zmienić swoje życie wybierając rzeczy, które są dla Ciebie dobre, a odrzucać te, które tylko przeszkadzały. Dokładność metod stosowanych przez numerologów jest zaskakująco dobra – jak na tak niewielką ilość analizowanych danych, opisy i wskazówki są bardzo dokładne i dają znakomite efekty.

 

Niektóre liczby, które Cię opisują i można je znaleźć w nazwisku.

Numer życia wewnętrznego – Opisuje Twoje uczucia i emocje. To właśnie ta liczba odpowiada na pytania o miłość.

Numer życia zewnętrznego – Dzięki niemu zrozumiesz dlaczego ludzie postrzegają Cię w taki, a nie inny sposób.

Liczba przeznaczenia – Ukazuje cel i prawdziwą misję jaką niesie za sobą życie.

Liczba tranzytowa – Chcesz wiedzieć ile energii będziesz mieć w danym roku? Jeśli tak to musisz sprawdzić co mówi Twoja liczba tranzytowa.