Cztery najważniejsze rzeczy w szafie każdej pani

Masz całą szafę ubrań, a praktycznie nie masz co na siebie włożyć? Prawda jest taka, że zwykle właśnie tak bywa, ponieważ nie posiadamy w swojej garderobie rzeczy, które szybko mogłyby nam stworzyć outfit. Być może znajdują się one w naszej szafie, ale zakopane pośród innych ubrań, których nie nosimy. Oczywiście zawartość szafy to tak naprawdę sprawa indywidualna, ponieważ zależy ona od preferencji lub stylu życia, jednakże pewne punkty mogą postać wspólne dla wszystkich. Wtedy przed randką, spotkaniem rodzinnym czy też inną tego typu okazją nie staniesz zagubiona przed lustrem. Oczywiście pięć jest także ilością umowną.

 • sukienka, która dobrze leży na figurze, najlepiej do kolan
  Wcale nie musi to być mała czarna. Może ona mieć taką barwę, jaką lubisz. Ważne, byś prezentowała się w niej olśniewająco. Można ją założyć kompletnie bez dodatków, by jedynie podkreślała urodę osoby noszącej, lub dobrać coś z biżuterii
 • czarne szpilki
  Przydadzą się na mniej lub bardziej oficjalne okazje, nawet na wesele czy pogrzeb. Wysmuklają, sprawiają, że sylwetka w ruchu lepiej się prezentuje, ponieważ zmuszają do przybrania ładnej pozy. Najlepiej wybrać bytu marki, do której mamy zaufanie.
 • czarny żakiet
  Niezbędny z podobnych powodów jak czarne szpilki. Spotkanie w pracy, randka, urodziny cioci czy inna ważna okazja to okazja by założyć swoją najlepszą sukienkę i czarny żakiet
 • dobrze skrojone jeansy, idealnie podkreślające nogi i inne walory
  bardzo dobry wybór do pracy, o ile możesz sobie pozwolić na założenie jeansów, na spotkanie ze znajomym,i bądź z ukochanym, ale również na spacer czy zakupy. Ważne, by nie podkreślał mankamentów sylwetki. Dla osób zmagających się z większym brzuszkiem mogą być z wysokim stanem.